25.000 zł. taniej

Z okazji Świąt Wielkanocnych oraz Majówki obniżyliśmy cenę domów o 25.000,00 zł. Przez cały okres Świąteczny jesteśmy do Państwa dyspozycji, miło nam będzie porozmawiać nawet w Święta. Oferta obowiązuje do 15 maja 2019

Bliźniaki Karola i Dawida, Falenty Nowe

30.000 zł. taniej

Uwaga! Ostatnie mieszkanie ze specjalną ceną tylko do 15 maja 2019. Rabat aż 30000 zł. Sprawdź szczegóły i nie przegap okazji!

Osiedle Oaza Leśna Otwock

Osiedle Leśna

To nasza nowo rozpoczęta budowa domów  w Otwocku. Chcesz poznać więcej szczegółów? Nic prostszego, kliknij w formularz kontaktowy lub zadzwoń już teraz!

o nas

Głównym kierunkiem naszej działalności jest budownictwo mieszkaniowe, ale możemy pochwalić się również inwestycjami z dziedziny budownictwa przemysłowego, biurowego i hotelowego.

Od początku swojej działalności, czyli od roku 1990 stale poszerzamy zakres naszych możliwości realizacyjnych przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych naszych usług. Firma realizuje własne, całościowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego, jak i jednorodzinnego. Przeprowadzamy całość procesu deweloperskiego od uzyskania gruntów, przez projektowanie we współpracy z cenionymi biurami architektonicznymi, po otrzymanie stosownych zezwoleń, nadzór nad wykonawstwem, aż do przekazania klientom gotowych mieszkań i zarządzania całym obiektem. Cały czas dążymy do podnoszenia atrakcyjności naszych osiedli, dbamy o to aby nasze inwestycje były atrakcyjne, jak i również estetycznie wkomponowane w charakter otoczenia.

Nieustannie powiększające się grono naszych klientów jest potwierdzeniem powierzonego nam zaufania. W niezawodny i kompetentny sposób spełniliśmy wszystkie oczekiwania naszych dotychczasowych klientów.
Naszą pracą jak i jej efektami, udowodniamy, że budowanie może być przyjemne. Z niewątpliwym powodzeniem zrealizowaliśmy wiele kompleksowych inwestycji.

Napisali o nas:
http://liderzyinnowacyjnosci.com/lesna-oaza-w-otwocku-gotowa-do-zasiedlenia/

inwestycje w sprzedaży

25.000 zł. taniej
30.000 zł. taniej
Osiedle Leśna

nasze biuro

Marogobud Marek Ogorzałek

Przewodowa 136A 04-895 Warszawa
Pon-Pt: 10.00 - 18.00 Sobota: pod telefonem