Oaza Leśna Otwock

Oaza Leśna Otwock to kameralne ogrodzone Osiedle tylko 36 mieszkań, zlokalizowane wśród lasu.  Zadzwoń i dopytaj o szczegóły, lub wypełnij formularz kontaktowy. Zostało ostatnie mieszkanie z widokiem na las.

Osiedle Leśna Otwock

Osiedle Leśna Otwock. Aktualnie budowane Osiedle Domów. I etap 20 domów oddane do użytkowania. II etap 6 domów w budowie. Chcesz poznać więcej szczegółów? Nic prostszego, kliknij w formularz kontaktowy lub zadzwoń już teraz!

o nas

Głównym kierunkiem naszej działalności jest budownictwo mieszkaniowe, ale możemy pochwalić się również inwestycjami z dziedziny budownictwa przemysłowego, biurowego i hotelowego.

Od początku swojej działalności, czyli od roku 1996 stale poszerzamy zakres naszych możliwości realizacyjnych przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych naszych usług. Firma realizuje własne, całościowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego, jak i jednorodzinnego. Przeprowadzamy całość procesu deweloperskiego od uzyskania gruntów, przez projektowanie we współpracy z cenionymi biurami architektonicznymi, po otrzymanie stosownych zezwoleń, nadzór nad wykonawstwem, aż do przekazania klientom gotowych mieszkań i zarządzania całym obiektem. Cały czas dążymy do podnoszenia atrakcyjności naszych osiedli, dbamy o to aby nasze inwestycje były atrakcyjne, jak i również estetycznie wkomponowane w charakter otoczenia.

Nieustannie powiększające się grono naszych klientów jest potwierdzeniem powierzonego nam zaufania. W niezawodny i kompetentny sposób spełniliśmy wszystkie oczekiwania naszych dotychczasowych klientów.
Naszą pracą jak i jej efektami, udowodniamy, że budowanie może być przyjemne. Z niewątpliwym powodzeniem zrealizowaliśmy wiele kompleksowych inwestycji.

Napisali o nas:
http://liderzyinnowacyjnosci.com/lesna-oaza-w-otwocku-gotowa-do-zasiedlenia/

inwestycje inne na sprzedaż

Lokal użytkowy Wrocławek
Miejsce parkingowe Otwock
Działka budowlana Miedzeszyn

inwestycje w sprzedaży

Oaza Leśna Otwock
Osiedle Leśna Otwock

nasze biuro

Marogobud Marek Ogorzałek

Przewodowa 136A 04-895 Warszawa
Pon-Pt: 10.00 - 18.00 Sobota: pod telefonem