Lokal usługowy Włocławek

Lokal usługowy 88,40 m2 ul. Słowackiego Włocławek. Nowe budownictwo lokal w stanie deweloperskim. wejście bezpośrednio z ulicy, piękne duże przeszklenia, w lokalu zrobiona klimatyzacja. Lokal składa się z sali oraz łazienki. Zapraszam do kontaktu.

Osiedle Zasadowa Warszawa

Osiedle Zasadowa Warszawa przy ul. Zasadowej Osiedle składa się z dwóch domów jednorodzinnych w zabudowanie bliźniaczej. W każdym budynku wydzieliliśmy dwa niezależne mieszkania – na parterze i na piętrze. Do każdego mieszkania przydzielony ogródek.

o nas

Głównym kierunkiem naszej działalności jest budownictwo mieszkaniowe, ale możemy pochwalić się również inwestycjami z dziedziny budownictwa przemysłowego, biurowego i hotelowego.

Od początku swojej działalności, czyli od roku 1996 stale poszerzamy zakres naszych możliwości realizacyjnych przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych naszych usług. Firma realizuje własne, całościowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego, jak i jednorodzinnego. Przeprowadzamy całość procesu deweloperskiego od uzyskania gruntów, przez projektowanie we współpracy z cenionymi biurami architektonicznymi, po otrzymanie stosownych zezwoleń, nadzór nad wykonawstwem, aż do przekazania klientom gotowych mieszkań i zarządzania całym obiektem. Cały czas dążymy do podnoszenia atrakcyjności naszych osiedli, dbamy o to aby nasze inwestycje były atrakcyjne, jak i również estetycznie wkomponowane w charakter otoczenia.

Nieustannie powiększające się grono naszych klientów jest potwierdzeniem powierzonego nam zaufania. W niezawodny i kompetentny sposób spełniliśmy wszystkie oczekiwania naszych dotychczasowych klientów.
Naszą pracą jak i jej efektami, udowodniamy, że budowanie może być przyjemne. Z niewątpliwym powodzeniem zrealizowaliśmy wiele kompleksowych inwestycji.

Napisali o nas:
http://liderzyinnowacyjnosci.com/lesna-oaza-w-otwocku-gotowa-do-zasiedlenia/

inwestycje inne na sprzedaż

Lokal użytkowy Wrocławek
Miejsce parkingowe Otwock
Działka budowlana Miedzeszyn

inwestycje w sprzedaży

Lokal usługowy Włocławek
Osiedle Zasadowa Warszawa

nasze biuro

Marogobud Marek Ogorzałek

Przewodowa 136A 04-895 Warszawa
Pon-Pt: 10.00 - 18.00 Sobota: pod telefonem