Bliźniaki Karola i Dawida Falenty Nowe

Całe Osiedle to 16 domów na zamkniętym Osiedlu w Falentach Nowych. Budynki budowane w tradycyjnej technologii. Dostępne jeszcze tylko 2 domy.  Domy w stanie deweloperskim z rynku pierwotnego Sprawdź szczegóły.

Oaza Leśna Otwock

Kameralne ogrodzone Osiedle tylko 36 mieszkań, zlokalizowane wśród lasu. W sprzedaży tylko 1 mieszkanie 84m2, z komórką lokatorską, miejscem postojowym i dużym ogrodem aż 316 m2.  Zadzwoń i dopytaj o szczegóły, lub wypełnij formularz kontaktowy.

Osiedle Leśna Otwock

To nasza nowo rozpoczęta budowa domów  w Otwocku. Chcesz poznać więcej szczegółów? Nic prostszego, kliknij w formularz kontaktowy lub zadzwoń już teraz!

o nas

Głównym kierunkiem naszej działalności jest budownictwo mieszkaniowe, ale możemy pochwalić się również inwestycjami z dziedziny budownictwa przemysłowego, biurowego i hotelowego.

Od początku swojej działalności, czyli od roku 1990 stale poszerzamy zakres naszych możliwości realizacyjnych przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych naszych usług. Firma realizuje własne, całościowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego, jak i jednorodzinnego. Przeprowadzamy całość procesu deweloperskiego od uzyskania gruntów, przez projektowanie we współpracy z cenionymi biurami architektonicznymi, po otrzymanie stosownych zezwoleń, nadzór nad wykonawstwem, aż do przekazania klientom gotowych mieszkań i zarządzania całym obiektem. Cały czas dążymy do podnoszenia atrakcyjności naszych osiedli, dbamy o to aby nasze inwestycje były atrakcyjne, jak i również estetycznie wkomponowane w charakter otoczenia.

Nieustannie powiększające się grono naszych klientów jest potwierdzeniem powierzonego nam zaufania. W niezawodny i kompetentny sposób spełniliśmy wszystkie oczekiwania naszych dotychczasowych klientów.
Naszą pracą jak i jej efektami, udowodniamy, że budowanie może być przyjemne. Z niewątpliwym powodzeniem zrealizowaliśmy wiele kompleksowych inwestycji.

Napisali o nas:
http://liderzyinnowacyjnosci.com/lesna-oaza-w-otwocku-gotowa-do-zasiedlenia/

inwestycje w sprzedaży

Bliźniaki Karola i Dawida Falenty Nowe
Oaza Leśna Otwock
Osiedle Leśna Otwock

nasze biuro

Marogobud Marek Ogorzałek

Przewodowa 136A 04-895 Warszawa
Pon-Pt: 10.00 - 18.00 Sobota: pod telefonem