Osiedle Zasadowa Warszawa

Osiedle Zasadowa Warszawa przy ul. Zasadowej Osiedle składa się z dwóch domów jednorodzinnych w zabudowanie bliźniaczej. W każdym budynku wydzieliliśmy dwa niezależne mieszkania – na parterze i na piętrze.

Osiedle Zasadowa Warszawa

Osiedle Zasadowa Warszawa przy ul. Zasadowej Osiedle składa się z dwóch domów jednorodzinnych w zabudowanie bliźniaczej. W każdym budynku wydzieliliśmy dwa niezależne mieszkania – na parterze i na piętrze.

opis inwestycji

Osiedle Zasadowa Warszawa przy ul. Zasadowej
Osiedle składa się z dwóch domów jednorodzinnych w zabudowanie bliźniaczej. W budynkach wydzieliliśmy dwa niezależne mieszkania – na parterze i na piętrze. Do każdego mieszkania przydzielony został ogródek za budynkiem lub z boku budynku oraz miejsce postojowe. Każde mieszkanie ma osobne wejście- brak wspólnej klatki schodowej.
Mieszkanie na parterze A1 o powierzchni 68,8 m2 ogródek o powierzchni ok 173 m2
Mieszkanie na parterze B1 o powierzchni 76,1 m2 ogródek o powierzchni ok 133 m2
Mieszkanie na parterze A2 o powierzchni 68,8 m2 ogródek o powierzchni ok 91 m2
Mieszkanie na parterze B2 o powierzchni 76,1 m2 z 2 miejscami postojowymi
Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego.
Budowa rozpoczęta w lutym 2021 planowane zakończenie budowy i oddanie do użytkowania grudzień 2021
Bliskość najważniejszych tras komunikacyjnych zapewni Ci komfortowy i szybki dojazd do centrum Warszawy.

standard wykończenia

Mieszkania wyposażone w instalację alarmową, teletechniczną, elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową. W standardzie m. in. piec gazowy dwufunkcyjny, instalacja ogrzewania podłogowego, okna 6-komorowe, 3-szybowe o współczynniku przenikania ciepła poniżej Uw=0,8 W/m2K, drzwi wejściowe Gerda klasa odporności na włamanie RC2, o współczynniku przenikania ciepła poniżej 1,1 W/m2K, tynki gipsowe maszynowe. Mieszkania wyposażone w indywidualne liczniki, do każdego mieszkania własne szambo 10m3. Budynki budowane w technologii tradycyjnej murowanej ze stropem i schodami żelbetowymi.

Skontaktuj się przez formularz kontaktowy a prześlemy dokładny standard wykończenia.

lokalizacja

Wawer to zaciszna i ustronna dzielnica pełna zieleni tutaj odpoczniesz od codziennej zabieganej codzienności. Bliskość najważniejszych tras komunikacyjnych zapewni Ci komfortowy i szybki dojazd do centrum Warszawy. Osiedle w pobliżu nowo powstałej południowej obwodnicy Warszawy dzięki której bardzo szybko dostaniesz się na autostradę A2 Węzeł Wał Miedzeszyński. Tuż obok Osiedla znajduję się również przystanek autobusowy linie 161 i N22. Dzięki szybkiej kolei miejskiej SKM w zaledwie 24 minuty dojedziesz do stacji Warszawa Śródmieście - stacja PKP Radość. Na wielbicieli aktywnego wypoczynku czekają liczne trasy rowerowe oraz nadwiślańskie piesze szlaki.

inwestycje w sprzedaży

Lokal usługowy Włocławek
Osiedle Zasadowa Warszawa

nasze biuro

Marogobud Marek Ogorzałek

Przewodowa 136A 04-895 Warszawa
Pon-Pt: 10.00 - 18.00 Sobota: pod telefonem