Osiedle Oliwia

Osiedle „OLIWIA” jest zlokalizowane w Warszawie gm. Wawer pomiędzy ulicami Zasadowa i Draceny. Kameralne zamknięte osiedle składa się z 7 domów, 3 budynków bliźniaczych i 4 budynków czterorodzinnych.

Osiedle Oliwia

Osiedle „OLIWIA” jest zlokalizowane w Warszawie gm. Wawer pomiędzy ulicami Zasadowa i Draceny. Kameralne zamknięte osiedle składa się z 7 domów, 3 budynków bliźniaczych i 4 budynków czterorodzinnych.

opis inwestycji

Osiedle „OLIWIA” jest zlokalizowane w Warszawie gm. Wawer pomiędzy ulicami Zasadowa i Draceny. Kameralne zamknięte osiedle składa się z 7 domów, 3 budynków bliźniaczych i 4 budynków w zabudowie bliźniaczej dwu-lokalowej. Budynki zaprojektowane w nowoczesnej architekturze i stonowanej kolorystyce.  Domy wykonywane w sposób tradycyjny z wysokiej jakości materiałów budowlanych zapewnią każdemu klientowi poczucie trwałości zakupionej nieruchomości.Osiedle posiada drogę wewnętrzną szer. 5m wykonaną z kostki brukowej.

Powierzchnia działek domów bliźniaczych to ok. 560m2 (w tym ok. 240m2 wydzielonego  ogrodzonego ogródka), a w budynkach bliźniaczych dwu-lokalowych powierzchnia ok 560m2 do dwóch lokali (w tym prawo do wyłącznego korzystania z ok. 60m2 ogrodzonego ogródka).Powierzchnia lokali w domach w zabudowie bliźniaczej wynosi 153m2 a lokale w zabudowie czterorodzinnej ok. 120m2 do każdego mieszkania na piętrze dodatkowo poddasze do własnej adaptacji ok 80m2 nad mieszkaniem.

Do każdego mieszkania przynależy garaż i kotłownia. Doskonały rozkład pomieszczeń w budynkach sprawia, że lokale są przytulne i funkcjonalne. Miła i spokojna okolica, w sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne i tereny zielone.Osiedle „OLIWIA” to miejsce dla wszystkich, zarówno dla młodych ludzi, którzy rozpoczynają rodzinne życie jak i dla tych którzy szukają ciszy i spokoju jednak w niewielkiej odległości od pełnej infrastruktury miejskiej.

szczegóły inwestycji

domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej6
domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej8
RAZEM LOKALI22
lokalizacja

Doskonałe usytuowanie pod względem komunikacyjnym – 15km do ścisłego centrum Warszawy, pomiędzy Wałem Miedzeszyńskim a Traktem Lubelskim. Dla osób poruszających się komunikacją miejską w odległości 50 m znajduje się przystanek autobusowy linii 161 oraz 2km do stacji PKP Warszawa Radość.

inwestycje w sprzedaży

Lokal usługowy Włocławek
Osiedle Zasadowa Warszawa

nasze biuro

Marogobud Marek Ogorzałek

Przewodowa 136A 04-895 Warszawa
Pon-Pt: 10.00 - 18.00 Sobota: pod telefonem