Oaza Leśna

Dwa wielorodzinne budynki, wkomponowane harmonijne w scenerię brzozowego lasu, są już gotowe do zasiedlenia. Budowa właśnie zakończona zostało jeszcze tylko kilka mieszkań. Otwock ul. Ługi

Oaza Leśna

Dwa wielorodzinne budynki, wkomponowane harmonijne w scenerię brzozowego lasu, są już gotowe do zasiedlenia. Budowa właśnie zakończona zostało jeszcze tylko kilka mieszkań. Otwock ul. Ługi

opis inwestycji

W Otwocku przy ul. Ługi w otoczeniu lasu brzozowego, powstało  Osiedle Oaza Leśna. Wybudowane Osiedle powstało z myślą o ludziach ceniących sobie ciszę, spokój i łono natury.

Inwestycję podzieliliśmy na dwa etapy:

  • I etap to  mieszkania o powierzchni od 45 m2 do 105 m2 oddany do użytkowania grudzień 2017
  • II etap to mieszkania o powierzchni od 35 m2 do 84 m2 oddany do użytkowania sierpień 2018

Wszystkie mieszkania na parterze mają swój kawałek ogródka. W budynkach znajdują się komórki lokatorskie. W budynkach zaprojektowane są wszystkie instalacje teletechniczne, kuchnie elektryczne trójfazowe, woda i kanalizacja miejska a ciepło dostarczone z ciepłowni miejskiej. Cały teren Osiedla ogrodzony na którym znajdują się miejsca parkingowe oraz plac zabaw.

Budynki wybudowane są w tradycyjnej technologii z dużym naciskiem na oszczędność energetyczną, o podwyższonym standardzie akustycznym, ładny wygląd i estetykę wykończenia.

Otwock1_PZT_12

 

szczegóły inwestycji

ilość mieszkańtermin oddania do użytkowaniawolne mieszkania
I etap11 IV kwartał 20170 z 11
II etap25 III kwartał 20181 z 25
standard wykończenia
ZAGOSPODAROWANIE TERENU

Ciąg pieszo – jezdny łączący z ulicą Ługi wykonany z kostki betonowej wraz z dojazdami do miejsc postojowych i wejściami do budynków. Miejsca postojowe wykonane z kratek Eco z tworzywa sztucznego i trawa.
Na terenie Osiedla Oaza Leśna przewidziano plac zabaw, strefę odpoczynku – altanka, na terenie pozostały wysokie drzewa leśne co tworzy niepowtarzalny klimat.
Ogrodzenie terenu z paneli systemowych. Brama wjazdowa sterowana pilotem, furtka z samozamykaczem otwierana za pomocą kodu, pastylki lub domofonem w lokalu.
Dojazd do Osiedla to droga z pasem zieleni z klimatycznym oświetleniem.

ŚCIANY ZEWNĘTRZNE

Warstwowe z pustaków ceramicznych I ETAP Porotherm / II ETAP SILIKAT gr. 25cm od zewnątrz ocieplone styropianem Styr-Bud EPS S 031 Styrgraf o grubości 14 cm./15 CM

ŚCIANY WEWNĘTRZNE

Konstrukcyjne – wykonane z pustaków ceramicznych Porotherm gr. 25cm otynkowanych obustronnie, w tym międzylokalowe z jednostronnym obmurowaniem Silką gr. 8 cm w celu zwiększenia parametrów akustyczności w mieszkaniach.
Działowe – wykonane z pustaków ceramicznych Porotherm gr. 12cm otynkowanych obustronnie.

DACH

Konstrukcja drewniana krokwiowa – oparta na wieńcu ścian attykowych. Wypełnienie między krokwiami wykonane z wełny mineralnej gr. 25cm, od wewnątrz paroizolacja, płyty g-k na stelażu systemowym. Od zewnątrz folia paroprzepuszczalna, łaty i kontrłaty drewniane, pokrycie – blacha stalowa panelowa z rąbkiem stojącym powlekana w kolorze RAL 7021 grafit.
obróbki blacharskie – stalowe powlekane lakierowane kolor RAL 7021 grafit, producent blachy BUDMAT PRIME CLICK
odprowadzenie wody – wykonano z rynny PCV o średnicy 10cm, odprowadzenie wodę na grunt działki własnej. Kosze i rury spustowe wykonano z PCV w kolorze RAL 7021 grafit.

DRZWI

Drzwi wejściowe do mieszkań GERDA model C Premium, o podwyższonym standardzie akustycznym -40dB wyciszenia, rozmiar 90, kolor Antracyt, klamki Ancona Platyna, wkładki zamków Gerda Prosystem w układzie jednego klucza ( 5 kluczy docelowych z kartą kodową oraz 2 klucze budowlane), wizjer panoramiczny, próg drewniany dębowy 35mm, ościeżnica symetryczna z uszczelką w kolorze antracyt, drzwi otwierają się do wewnątrz mieszkania.

OKNA

Okna PCV
Producent okien: ABAKUS S.A, okna dwukolorowe w środku białe na zewnątrz antracyt wykonane z profili PCV, okna 5-komorowe, 3 szybowe, wyposażone w nawiewniki ciśnieniowe. Szkło hartowane od zewnątrz w dolnych kwaterach, współczynnik przenikania ciepła dla okien Uw<1,14 dla szyb U=0,6 wyjątkowo odporne na działanie czynników atmosferycznych, mikrowentylacja w skrzydłach rozwierno-uchylnych, okucia z zabezpieczeniami antywyważeniowymi. Dzięki unikalnej konstrukcji uszczelki zgrzewalnej okna wyjątkowo dobrze tłumią hałas.
Okna połaciowe
Producent okien: DACHLUX, okna drewniane ROTO Q4, wymiary 78/140

 INSTALACJE

W każdym lokalu mieszkalnym zaprojektowano instalacje:
• instalacja c.o. wykonana kompletnie z grzejnikami Stelrad z podejściami ze ściany, dostarczana z sieci miejskiej,
• instalacja wody zimnej, ciepłej z podejściami pod przybory – bez białego montażu, dostarczana z sieci miejskiej,
• kanalizacja sanitarna – wykonanie pionów z podejściami do urządzeń, kierowana do istniejącej sieci miejskiej,
• instalacja elektryczna 230V bez osprzętu, wykonanie instalacji oświetlenia nad balkonami
• zasilanie do kuchenki elektrycznej trójfazowe 400V,
• instalacja teletechniczna, doprowadzony światłowód do każdego mieszkania, antena zbiorcza
• instalacja domofonowa
• instalacja alarmowa na poziomie parteru
• wentylacja grawitacyjna

Developer zastrzega sobie możliwość zmiany użytych materiałów na odpowiedniki o porównywalnych parametrach.’

lokalizacja

Osiedle Oaza Leśna to nie powtarzalny klimat uroku mieszkania w lesie.

inwestycje w sprzedaży

Bliźniaki Karola I Dawida
Oaza Leśna

nasze biuro

Marogobud Marek Ogorzałek

Przewodowa 136A 04-895 Warszawa
Pon-Pt: 10.00 - 18.00 Sobota: